Konstrukcje skrojone pod Twoje wymagania

Specjalizujemy się w doradztwie technicznym i wykonawstwie niestandardowych konstrukcji stalowych, aluminiowych i ze stali nierdzewnej. Realizujemy również wszelkie inne prace spawalnicze i ślusarskie.

konstrukcje-aluminiowe-1.jpg

Spawanie TIG i MIG/MAG

Oferujemy spawanie metodami TIG i MIG/MAG. Zapewniamy obróbkę aluminium, stali czarnej i stali nierdzewnej. Nasz zespół tworzą specjaliści o długoletnim doświadczeniu w branży ślusarsko-spawalniczej, posiadający stosowne certyfikaty TUV lub Instytutu Spawalnictwa. Podejmujemy się zleceń standardowych i w pełni indywidualnych.

Zapytaj o ofertę
konstrukcje-aluminiowe.jpg

Doradztwo techniczne

Służymy wszechstronnym doradztwem technicznym na każdym etapie realizacji zamówienia – od wstępnej konsultacji, przez projekt, po wykonawstwo. Dobieramy najbardziej optymalne i efektywne rozwiązanie pod względem ekonomiki, prostoty i niezawodności eksploatacji. Wykonujemy niestandardowe konstrukcje, więc doradztwo uważamy za kluczowe dla zapewnienia najwyższej jakości wyrobu i obsługi.

Zapytaj o ofertę
Doradztwo-techniczne.jpg

Kompleksowe wykonawstwo konstrukcji

Zapewniamy całościowe wykonawstwo konstrukcji stalowych, aluminiowych i ze stali nierdzewnej. Doświadczony i wykwalifikowany zespół, profesjonalne zaplecze maszynowe i współpraca z innymi podmiotami z branży oraz z lakierniami proszkowymi i ocynkowniami to dla naszych Klientów gwarancja powtarzalnej, najwyższej jakości produktów i usług oraz szybkiej realizacji jednostkowych i hurtowych zleceń.

Zapytaj o ofertę
Kompleksowe-wykonawstwo-konstrukcji.jpg

Opracowania technologiczne (SW/CAD)

Tworzymy projekty, wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie do projektowania konstrukcji 3D (SolidWorks). Wykonujemy opracowania technologiczne na podstawie rysunków, wizualizacji oraz opisu Klienta.

Zapytaj o ofertę
Opracowania-technologiczne-SW-CAD.jpg

Cięcie plazmą blach i profili

Dysponujemy ploterem plazmowym o wymiarach stołu roboczego 1500x3000 mm, wyposażonym w źródło renomowanej, amerykańskiej firmy HYPERTERM. Innowacyjna maszyna w połączeniu z umiejętnościami naszych specjalistów daje gwarancję precyzyjnej obróbki materiału w bardzo krótkim czasie o powtarzalnej jakości.

Zapytaj o ofertę
Ciecie-plazma-blach-i-profili.jpg

Produkcja przęseł ogrodzeniowych i elementów metalowych małej architektury

Przyjmujemy indywidualne zamówienia na przęsła ogrodzeniowe oraz elementy metalowe małej architektury. Projektujemy i wykonujemy m.in. balustrady, ogrodzenia i pergole tarasowe, a także metalowe elementy wyposażenia wnętrz w stylu loftowym, jak regały, biurka czy stoliki kawowe.

Zapytaj o ofertę
Produkcja-przesel-ogrodzeniowych-i-elementow-metalowych-malej-architektury.jpg