Producent konstrukcji stalowych i aluminiowych

Firma TIG SYSTEM powstała w Zabrzu w 2017 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi ślusarsko-spawalnicze, zwłaszcza w zakresie spawania stopów lekkich.

Poznaj nasze realizacje
konstrukcje-stalowe-i-aluminiowe.jpg

Zespół

Chociaż firma jest stosunkowo młoda, to tworzą ją wyłącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży ślusarsko - spawalniczej, posiadające certyfikaty TUV lub Instytutu Spawalnictwa.

Zespołem zarządza Łukasz Figas – właściciel TIG SYSTEM i specjalista z ponad 10-letnim stażem pracy w firmach produkcyjnych o podobnym profilu, w których zajmował stanowiska od ślusarza i spawacza, przez technologa, po kierownika produkcji. Podczas międzynarodowych targów branżowych badał potrzeby rynku oraz doradzał polskim i zagranicznym gościom. Zdobyte doświadczenie przełożył na szerokie spojrzenie na proces produkcyjny oraz otwarcie się na indywidualne potrzeby Klienta. W ostatnim czasie zespół TIG SYSTEM powiększył się dwukrotnie!

nasz-zespol.jpg

Technologie

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie inwestujemy w sprzęt marek o światowej renomie. Dzięki pozyskanym funduszom europejskim mogliśmy zakupić nowoczesne maszyny i urządzenia, których wykorzystanie znacząco podniosło jakość usług oraz pozwoliło poszerzyć katalog oferowanych wyrobów.

W ostatnim czasie trzykrotnie powiększyliśmy przestrzeń produkcyjną. Obecnie dysponujemy nową halą, spełniającą najwyższe, europejskie standardy. Zakupiliśmy też sprzęt niezbędny do projektowania, w tym oprogramowanie do projektowania konstrukcji 3D (SolidWorks).

Sprawdź usługi
technologie.jpg

Klienci i Partnerzy

W ciągu pierwszych kilku lat działalności zrealizowaliśmy ponad 200 zleceń dla polskich i zagranicznych Klientów. Wśród nich znajdują się stali, duzi odbiorcy, którzy na bazie naszych wyrobów realizują własne projekty.

Dzięki partnerskiej współpracy z innymi, specjalistycznymi firmami oraz najlepszymi lakierniami proszkowymi i ocynkowniami w regionie, zapewniamy kompleksowe wykonawstwo konstrukcji oraz powtarzalną, najwyższą jakość - w niezmiennie konkurencyjnych cenach.

Wyznajemy 3 kluczowe wartości: rzetelność, zaangażowanie i zaufanie. Takie podejście przekłada się na satysfakcję Klienta, a nam umożliwia ciągły rozwój.

Zapraszam do współpracy,
Łukasz Figas

klienci-i-partnerzy.jpg